פריצת מנעולים לאופנועים וקטנועים

מרבית בעלי האופנועים והקטנועים בישראל נוהגים על הכלים שלהם ומכירים את המקרים בהם הם נתקעים ללא הצלחת התנעת האופנוע בגלל בעיה במפתח.

עכב שלט שאינו תקין ואינו עובד כך שאין אפשרות כניסה אל הרכב. הפתרון במרבית המקרים הוא פריצת מנעולים לאופנועים וקטנועים והחזרת האפשרות לרכיבה בהם.

מי שאינם נוהגים במכונית אלא באופנוע מצויים בבעיה מעט שונה המצריכה לעתים קריאה לפריצת מנעולים לאופנוע. כיוון שלאופנוע אין דלתות, הסיבות להיתקעות ללא יכולת לנהוג הן שונות. אפשרות אחת והשכיחה מכולן היא של נעילת המפתח בארגז שתחת המושב ואי יכולת לחלץ אותו משם.

במקרה שכזה חייבים שירות פריצת מנעולים לאופנוע על מנת לפתוח את הארגז וזאת ניתן לעשות בשיטת "הדגדוג" על מנת שלא לפגוע בצילינדר ולגרום נזק יקר לארגז כולו. מיקרה אחר שיצריך שירותי פריצה לאופנוע הוא של איבוד מפתח הארגז עצמו ואי יכולת לפתוח אותו לכל שימוש שהוא. כאן האופציה היא גם כן בשיטה הקודמת או בקדיחה של הצילינדר במידה ואין פתרון בדרך "הקלה" יותר.

הנוהגים באופנועים מודעים לשני המצבים הללו ולמגבלה שהם יוצרים עבורם אך מה לעשות ומדי יום יש עשרות מיקרים ברכבי הארץ של צורך בשירותי פריצת מנעולים לאופנוע בדיוק מסיבות אלו, שכן נעילת המפתח בארגז או איבוד מפתח הם דברים שקורים בהיסח דעת של שניה אחת ואז יש צורך בפתרון של מנעולן מקצועי על מנת לחזור לפעילות מלאה ורגילה.

פרטי יצירת קשר

טלפון: 0505-798788

דוא”ל: